برای  رشد بی حد و مرز آماده اید؟

ماهر یک هلدینگ آموزشی و صنعتی است و اولین کارخانه تولید محتوای صنعتی در ایران است. هدف و رسالت ماهر پرورش و آموزش یک نسل مهندس متفکر و سخت کوش از طریق آموزش های کاربردی از دل صنعت است. ما در ماهر ماشین آلات و تجهیزات صنعتی می سازیم، مونتاژ می کنیم، پروژه های صنعتی انجام می دهیم و با شناسایی نیاز های صنعت، آموزش های ویدئویی تولید می کنیم که گپ میان صنعت و دانشگاه را پوشش می دهد.

ماهر آموزش های خود را از طریق سایت، اپلیکیشن اختصاصی و سایر سوشال ها به دست مخاطبین خود در ایران و سراسر جهان می رساند. امروز بیش از ۳۰ هزار دانش پذیر در سراسر جهان آموزش های ماهر را تهیه کرده اند و ماهر مفتخر است که عنوان بزرگترین مرکز آموزش فنی مهندسی آنلاین در ایران را داشته باشد.

ما در ماهر شرایط خوبی برای رشد افرادی داریم که دوست دارند فضای کار متفاوتی را تجربه کنند، فضای کاری که بتوانند توانمندی های خود را ارتقا دهند، امکان رشد بی حد و مرز داشته باشند و با همکاران باهوش و پر انرژی کار کنند و در یک رسالت بزرگ یعنی متحول کردن جامعه مهندسی ایران شریک باشند.

  1. اگر مدرس هستید و در کاری که تدریس می کنید سال ها است تجربه دارید و می توانید مهارتی که دارید را در سطح بالا عرضه کنید، ماهر بهترین بستر برای دیده شدن مهارت های آموزشی شما و درآمدزایی است. پس لطفا اطلاعات خود را در بخش مدرس ماهر وارد کنید.
  2. اگر فریلنس هستید و می خواهید به صورت پروژه ای با ماهر همکاری داشته باشید، در زمینه های فنی، تحقیقات، ترجمه، تدوین و هر کار دیگری که بتواند به رشد شما و مجموعه شما و مجموعه ماهر کمک کند، اطلاعات خود را در بخش همکاری پروژه ای یا فرلنسری وارد کنید.

کارشناسان HR (منابع انسانی) رزومه های ارسالی را بررسی کرده  و پس از تماس با شما، برای انجام مصاحبه از شما دعوت خواهند کرد.

اگر می خواهید در خانواده ماهر استخدام شوید و در بستری کار کنید که بتوانید تمام توانمندی های خود را به کازر بگیرید و با یک تیم پرانرژی و همیار کار کنید و رشد بی حد و مرز داشته باشید، فرصت های شغلی زیر را بخوانید و در هر کدام متخصص یا مستعد هستید، رزومه خود را به صورت دقیق و با توضیحات کامل بفرستید.

اولین هدف ما توی مجموعه ی ماهر، رضایت دانش پذیرامونه، شبانه روز تلاش می کنیم و تمام خودمون رو میزاریم تا با کیفیت ترین محتوا را تولید کنیم. اما برای تولید با کیفیت و رضایت مشتری مهمترین عامل همدل بودن پرسنل ماهره. برای همین، ارتباط ما با همدیگه تو ماهر مثل ارتباط اعضای یک خانواده اس، مناسبت های خاص رو جشن میگیریم، به هم احترام میزاریم، دورهمی و جلسات دوستانه داریم و با هدف رشد و بالابردن بهره وری کلی خوش میگذرونیم.

فرم استخدام مهندس برق

می خواهم مدرس ماهر باشم

همکاری پروژه ای با ماهر

فرم استخدام نیروی فروش

فرم استخدام گرافیست